Search
TOP
TWÓRCY FESTIWALU – ICTF SOPOT
13938
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-13938,eltd-core-1.1.2,awake-ver-1.2,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

TWÓRCY FESTIWALU

Twórcą SOPOCKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO BAABUS MUSICALIS jest FUNDACJA STM BAABUS MUSICALIS.

Jadwiga Kościk

Współzałożycielka Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis, Mgr. Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej, Animacji Kultury z elementami arteterapii na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureatka Sopockiej Muzy dla młodych artystów 2017, stypendystka Prezydenta Miasta Sopotu za wkład w rozwój kultury w Sopocie. dyplomantka Akademii Muzycznej w Gdańsku im. Stanisława Moniuszki, wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Jazzu, na kierunku Jazz i muzyka estradowa, specjalizacja: Wokalistyka Jazzowa, aktywnie działający muzyk jazzowy, pedagog, wokalistka. Reżyser teatralna specjalizacja – musicale. Aktualnie w trakcie nagrywania płyty z własnymi kompozycjami przy udziale chóru dzieci i młodzieży z Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis.

Magda “Bombell” Adamowska

Współzałożycielka Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis, wieloletnia projektantka wnętrz, ma na swoim koncie scenografie teatralne, scenografie do sesji fotograficznych, stylizacje, projekty kostiumów teatralnych, recenzentka i krytyk trójmiejskich spektakli, koncertów i przedstawień muzycznych. Producentka teledysków dla dzieci do nauki jęz. Angielskiego. Stypendystka Prezydenta Miasta Sopotu za działalność na rzecz rozwoju kultury w Sopocie.

Izabela Sokołowska-Boulton

Absolwentka wydziału Pedagogiki Tańca i Baletu na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, laureatka wielu nagród i wyróżnień w kraju i zagranicą.

Tworzymy największy dziecięcy teatr musicalowy w Polsce.

Zależy nam na nawiązaniu międzynarodowej współpracy i prezentacji teatrów dzieci i młodzieży, które staną się źródłem kultury dramatycznej i estetyki teatru dzieci, wychowania teatralnego i edukacji.

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram